Referral VIP / Sponsor VIP

Tato aktivita se vyskytuje pod oběma názvy, ale význam je prakticky stejný.

Nemůžete sehnat referrály nebo nemáte webové stránky, kam byste umístili svůj odkaz, či banner? Staňte se sponzorem VIP. Každému novému členovi, který přijde bez sponzora, je sponzorem jeden z náhodně vybraných ze všech sponzorů VIP.

Pokud se chcete se stát sponzorem VIP, stačí vložit 20$Pass. Stanete sponzorem VIP na jeden měsíc. Čím více 20$Passů vložíte, tím více se zvyšuje VIP úroveň a máte více doporučení. Můžete a taky nemusíte získat nikoho, záleží to logicky na tom, kolik členů bude aktuálně v systému Sponsor VIP a kolik lidí se v v té době registruje bez sponzora (bez použití reflinku). Pokud budete mít štestí a systém Vám referrála přidělí, tak je váš napořád. Jen členství ve Sponsor VIP je omezeno na 30 dnů (tedy možnost takto náhodně získávat referrály). Pokud chcete zjistit, jestli jste "chytli" referrála prostřednictvím Sponsor VIP (pokud se ho samozřejmě účastníte) nebo klasicky přes váš reflink, tak v sekci Sponzor VIP je info (ve žlutém poli) - Number of referrals earned - udává počet referrálů, získaných pomoci Sponzor VIP.
Dole je pak posledních 5 přidělených referrálů a údaje o tom, komu byli přiděleni i s jeho aktuálním stavem Sponsor VIP.

Pozn.: sponzor je zde myšleno jako náborář, nikoho samozřejmě nesponzorujete penězi, to spíš vaši referrálové vám peníze přinášejí. Sponzoring je však chápán jako pomoc svým referrálům. Můžete je kontaktovat a rozjet jejich kariéru, vám přece záleží na tom, aby měli co nejvíce bodů.