Referrals

Referral je uživatel, registrovaný na doporučení, tedy přes reflink již registrovaného uživatele 20$2Surf.

Pro správné budování pasivního příjmu na 20$2Surf (ale i u jiných výdělků na internetu) je registrování referrálů pod sebe tou nejdůležitější věcí.

Nejprve je však dobré si uvědomit, že nejde o to sehnat pouze co nejvíce lidí, kteří se pod vás zaregistrují, ale především o to, sehnat co možná nejvíce aktivních lidí - lidí, kteří budou mít zobrazování bannerů co nejvíce zapnuté a budou co nejvíce sbírat body, v lepším případě budou dále shánět další referrály a v nejlepším případě také co nejvíce aktivní.

Za každého referrála až do desátého levelu pod vámi získáváte provizi a to 10% ze všech jeho nasbíraných bodů, přičemž on sám o žádné nepřijde!

Příklad: maximum nasurfovaných bodů za měsíc je 10 000 (počet bodů od referrálů a počet bonusový bodů omezený není). Pod sebe seženete do prvního levelu 10 aktivních osob. Z těch se každému podaří sehnat opět 10 aktivních do druhé úrovně, a takto to půjde až do té desáté. Znamená to tedy až 10 na desátou lidí ve vašem systému, což je trochu nereálně vypadající číslo, ale vůbec ne nemožné.

Ale zpět mezi normálnější čísla, dejme tomu, že každý z vašich referrálů sežene deset dalších až do čtvrté úrovně. Tedy 10 000 osob pod vámi. Z každého z nich máte 10% z jejich zisku bodů. Vzhledem k tomu, že počítáme, že jsou všichni aktivní, nasbírá každý z nich měsíční maximum 10 000 bodů. Vy tedy z každého z nich máte 10% = 1000 bodů. Celkem 10 milonů bodů. I kdyby 1000 bodů bylo za 0,10 dolaru (většinou je to více – 0,10 - 0,11), máte tisíc dolarů měsíčně pouze z lidí pod vámi, pouze do čtvrté úrovně a když sežene každý z nich pouze 10 aktivních osob!!

Referálové se rozdělují do 10 levelů:

        Level 1 - uživatel registrovaný přímo na Vaše doporučení
        Level 2 - uživatel registrovaný na doporučení uživatele levelu 1
        Level 3 - uživatel registrovaný na doporučení uživatele levelu 2
        Level 4 - uživatel registrovaný na doporučení uživatele levelu 3
        Level 5 - uživatel registrovaný na doporučení uživatele levelu 4
        ... atd. až do levelu 10. Ze všech těchto 10ti levelů získáváte provizi 10% bodů od každého uživatele!

 

Jak získat referály?

 

Pro získání referrálů je možno využít hned několika způsobů:

(ať již dříve zmíněné...)

    Super Referral

    Sponsor VIP

(nebo další...)

    Refer my friends

    Links and Banners

 

Refer my friends

Zde máte formulář, pro vyplnění e-mailových adres svých přátel, na které si přejete zaslat pozvánky.

Po vyplnění stačí kliknout na "Send" a pozvánka s odkazem na registraci pod vás je odeslána.

 

Links and Banners

Zde máte k dispozici odkaz a bannery, které Vám zaručí, že se přes ně registrovaný uživatel zařadí mezi Vaše referrály.

Odkaz je možno sdílet všude, kde si vzpomenete (nezakazují-li to pravidla daného serveru) - fóra, chaty, Facebook, Twitter, MySpace atd...

Dále je zde několik bannerů několika velikostí, které je možné vložit na svůj web, blog atd... Stačí zkopírovat kód pod příslušným bannerem na své stránky, nebo uložit obrázek, vložit na své stránky a přiřadit mu váš hypertextový odkaz.