Jak surfBar funguje?

Jestli jste o něčem podobném už slyšeli něco ve smyslu "vydělávejte peníze bez hnutí prstu jen tím, že máte zapnutý počítač", tak na to rychle zapomeňte. To víc zaplatíte za elektřinu, než vyděláte. Ale když si 20dollars2surf trochu ochytáte, zamyslíte se, podělíte se o tu zábavu s přáteli a známými, můžete mít časem pěkný přivýdělek.
20Dollars2surf  je francouzská registrovaná firma, která funguje a spolehlivě platí od roku 2009. 20Dollars2Surf vám bude platit za zobrazení malého reklamního proužku (surfBaru) na vaší ploše. Může si to dovolit, protože inkasuje peníze od inzerentů. SurfBaru, na kterém se budou zobrazovat reklamy na různé weby, se vůbec nemusíte věnovat, ani nemusíte sledovat reklamy. Můžete ho i minimalizovat, pokud ovšem nebudete chtít mezi reklamními bannery vychytat surfer bonus.

Záleží jen na vás, kam si surfBar umístíte, samozřejmě ho lze kdykoliv libovolně a velmi snadno, tažením myši, přemístit. Aplikace funguje spolehlivě, neruší a zároveň nabízí i další možnosti, jak si přivydělat body formou různých her atd. Zajímavý je zde referral systém, který zde funguje až do désáté úrovně. Z každého referrála vám přibude na vaše konto desetina jeho bodů.
Po rychlé registraci stáhnete malou aplikaci, kterou nainstalujete a hned se vám zobrazí okýnko (pevného rozměru 648x60px), ve kterém se zobrazují reklamní bannery. Je však nutno upozornit, že surfBar je aplikace typu "vždy nahoře", tudíž ji nelze schovat například za okno prohlížeče či tak podobně. Cashbar lze samozřejmě kdykoli vypnout, v případě, že by jeho zobrazení bylo v určitou chvíli nevhodné.
Za zobrazování reklam, klikání atd. získáváte body, které se Vám převedou na peníze každý první den v měsíci. Za tisíc bodů se vyplácí 0,1$. Vyplácení z 20dollars2surf na elektronickou peněženku probíhá až po dosažení 20$.

Sami můžete za měsíc nasurfovat při zapnutém surfBaru maximálně 10 000 bodů. Bonusové body např. z klikání, SURFER BONUSU a od referrálů jsou neomezené! Je tedy vysoce žádoucí distribuovat svůj reflink aby se přes něj registrovali další zájemci o pasívní příjem, dobré je expandovat mezi zahraniční přátele.